Відпочинок на рибалці

Що може бути приємніше поєднання цих двох слів: рибалка та відпочинок? Одна згадка про них викликає бажання кинути все і вирушить у бік села Старий Яричів Львівської області, у рибне господарство «Озеро». Адже цілюща атмосфера цього місця за лічені секунди залікує вашу, пошарпану міською суєтою, душу. Блаженна тиша наповнить спокоєм, а хвойні ліси подарують вашим легким можливість дихати найчистішим. повітрям.

Відпочинок на риболовлі

Для всіх, хто вперше обирає відпочинок на рибалці у Львівській області, наше рибне господарство стає справжнім відкриттям. Тут байки про риби неймовірного розміру стають реальністю. Кожен, навіть початківець, рибалка може розраховувати на те, що йому вдасться зловити у нашому озері трофейного коропа, білого амура чи карася.

Відпочинок з рибалкою в Україні Берегова лінія, заросла очеретами, мулисте дно, чиста вода озера, збагачена киснем та проточною водою з підземних джерел – чудове місце для королівської риболовлі. Завдяки огородженій території, відсутності спільних пляжів тут завжди тихо і спокійно. Тому відпочинок на рибалці  проходить у тиші, ніхто й ніщо не лякає рибу, а улов буде справді королівським.

Співробітники рибного господарства «Озеро» підгодовують рибу лише натуральними продуктами, постійно стежать за чистотою берегів та станом водоймища. Тому спіймана риба має чисте м'ясо, зовсім не пахне болотом (що характерно для закритих, недоглянутих водойм) і вражає своїми розмірами.

Ми раді надати кожному приїжджому все для відпочинку та риболовлі. Ви можете приїхати до нас із порожніми руками і бути впевнені, що зможете скористатися нашими наметами, критими альтанками, мангалом, посудом та всілякими рибальським інвентарем. Надані послуги доступні в будь-який час за розумною ціни. Ви зможете орендувати все необхідне для відпочинку на риболовлі, як на одну годину, так і на тривалий термін.

Рибалка та відпочинок Досвідчені інструктори допоможуть вам вибрати необхідні снасті, підготують підгодівлю, розкажуть про особливості дна та рибні місця, поділяться секретами майстерності та, звичайно ж, повідають безліч дивовижних історій із життя рибалок.

Рибалка та відпочинок на Озері пройдуть успішно в будь-яку пору року, незалежно від погодних умов. На зірці ви зможете насолодитися риболовлею в оточенні туманів, спускаються по верхівках хвойного лісу до озера, зловити трофейного коропа при світлі західного сонця, влаштувати нічну облаву на білого амура, наловити повний сачок золотистих та срібних карасів.

Якщо ж з якоїсь причини день не залагодиться, і риба відмовиться клювати, ви зможете приготувати справжній шашлик зі свіжого м'яса, привезеного на ваше замовлення з найближчого села Старий Яричів. Ви зможете посидіти в затишній, дерев'яній альтанці, захищеній брезентовими стінами від холодного вітру та комарів. Зварити на багатті справжню юшку, або вирушить на прогулянку до хвойного або змішаного лісу, повного грибів.

Альтанка на озері Білі, підберезники, подосиновики, опеньки, лисички зустрічаються на кожному кроці, ніби хочуть опинитися на розпаленій сковорідці. А що може бути смачніше за смажені гриби, подані з хрусткою картоплею? Хіба тільки юшка з трофейної риби. Тому, вирушаючи на відпочинок із рибалкою в Україні, вам обов'язково варто заглянути до нас на вогник. Тут ви зустрінете безліч цікавих людей з усіх боків світу: росіяни, європейці, українці різного віку та професій приїжджають до нас, об'єднані однією спільною метою: добре відпочити на риболовлі.

Ми впевнені, що рибалка є найкращим способом відчути себе живим і вільним, упорядкувати думку, відновити втрачену енергію і просто весело провести час.

Відпочинок на рибалці у Львівській області

Приїжджайте до нас на «Озеро» – спіймайте вашу «золоту рибку»!