Де відпочити на природі

Коли в розмірений трудовий графік вриваються вихідні або відпустка, то перед кожною людиною, яка втомилася від шуму міста, виникає дилема: де відпочити на природі?

Де відпочити на природі

Незважаючи на те, що природа щедро нагородила Львівщину великою кількістю мальовничих місць, зробити вибір досить складно. Рекомендації знайомих, як правило, призводять до популярних місць, не тільки переповнених іншими відпочиваючими, але й часто в крайньому випадку засміченими. Після проведених у такій атмосфері вихідних організм ще більше потребує відпочинку. Активний відпочинок на природі Навіть людям, які звикли проводити активний відпочинок на природі, для повноцінного відновлення сил, необхідно перебувати в тихому, просторому місці, кожна деталь якого сповнена красою.

Саме таким місцем для відпочинку на природі у Львові є рибне господарство «Озеро», розташоване біля села Старий Яричів. Якщо відпочинок на природі для вас неможливий без найчистішого озера, з химерною береговою лінією та зручними спусками до води, хвойних та змішаних лісів, обрамляють обрій, тишею, що порушується тільки співом птахів і цвіркотінням цикад, простором, якого так не вистачає душі в повсякденності, тоді наше "Озеро" створено спеціально для вас.

Всім гостям нашого рибного господарства є все для відпочинку на природі. Хрестина на озері Різьблені дерев'яні альтанки – альтанки, що вкривають від вітру, дощу та комарів, можна зняти як на цілий день, так на половину дня або кілька годин. Причому ціни на все помірні. Наші альтанки розраховані на великі компанії до 10 осіб. Для автолюбителів, які не бажають надовго розлучатися зі своїми машинами, передбачено можливість в'їзду за межі стаціонарної стоянки на територію господарства. Для всіх любителів риболовлі доступний великий вибір вудок, снастей та різноманітної наживки. Гостям, які не уявляють активний відпочинок на природі без багаття та ароматного шашлику, передбачені численні мангали, сухі дрова, шампура, якими можна скористатися. Початківцям, які не звикли до похідних умов, буде надана будь-яка допомога, починаючи від розведення багаття до приготування юшки.

Відпочинок на природі Львів Справжній відпочинок на природі у Львівській області неможливий без риболовлі. Але навіть якщо ваша родина не настільки захоплена рибалкою як ви і, при згадці білого амура, коропа, золотистого та срібного карася, їхні серця не б'ються в тривожному очікуванні чудового улову, вам не доведеться турбуватися про те, чим їх зайняти в той час, коли ви насолоджуватиметеся ловом трофейної риби. До речі, розрахунок за спійману рибу ведеться за тарифами нашого рибного господарства, тому ви зможете забрати з собою будь-який екземпляр, що сподобався.

Ліси, що оточують наше «Озеро» – чудове місце для довгих прогулянок. Вражаючий уяву, змішаний і хвойний ліс відкриють вам світ, повний величезною кількістю різноманітних їстівних грибів і у вашому кошику обов'язково виявиться королівський білий гриб, опеньки, подосиновики, лисички. Ласунів порадує лісові ягоди: чорниця, лохина, ожина, малина і навіть, рідкісна в наших краях, журавлина. Тут ваші діти без побоювання можуть ходити босоніж, де їм заманеться – вся територія надійно охороняється та щодня забирається. Кожен гість нашого рибного господарства «Озеро» знайде собі заняття до душі і після від'їзду буде із задоволенням згадувати про проведене часу.

Все для відпочинку на природі

Та й де відпочити на природі людям, які прагнуть кращого, як не в рибному господарстві «Озеро»!