Білий амур

Білий амур — до рук кожного рибалки, який приїхав на «Озеро» до с. Старий Яричів Львівської області.

Ловля білого амура Успішна рибалка на білого амура явище рідкісне і тому подвійно приємне будь-якому рибалці. Після нашестя рибалок радянського часу на цю рибу, і її чи не повне винищення у багатьох водоймах, зловити білого амура, стало означати для рибалки майже те саме, що й зустріти синю птицю. Розведенню білого амура приділяється особлива увага у нашому фермерському господарстві «Озеро», Україна Львівська область, за достатньої запопадливості та спритності ви зможете зловити трофейного білого амура, вагою понад 6 кілограм.

Потрапивши до нас на рибалку, ви опинитеся в тихому, спокійному місці, і зможете повністю розслабитися, гуляючи навколишніми хвойними лісами, спостерігаючи за заходами сонця над Озером і, звичайно ж, ловлячи рибу. У лові амура ключовим моментом успіху є підгодовування, проводити яке бажано за кілька днів до початку улову. Наші інструктори допоможуть вам вибрати місце для риболовлі на білого амура, і ви отримаєте повну гарантію того, що інший рибалка не зможе скористатися продуктом ваших праць, що так часто зустрічається на звичайних водоймах: підгодовуєш, підгодовуєш рибку, а інший рибалка прийшов на твоє місце трохи раніше за тебе і переловив весь улов, що чекав тебе.

Білий амур риба Підгодовування може бути найрізноманітнішим і якщо у вас є свої улюблені методи, то ви зможете повною мірою спробувати їхню ефективність, наприклад, багато хто використовує молоді пагони огірка, очищену м'якуш листя алое, молоді нитчасті водорості. Наш білий амур дуже чутливий до підгодовування простою кукурудзою, тому не складе особливого. праці залучити його до необхідного вам місця. Після чого, використовуючи спеціально спорядження ловити найвідмінніші екземпляри, які тільки можливі на рибалці у Львові. Білий амур риба обережна, тому снасті потрібно ретельно підбирати, намагаючись не злякати його занадто масивними інструментами. Оптимальним варіантом буде вудка з тонкою ліскою та еластичною ліскою, що не перевищує 0,25-0,30 мм, вибираючи повідець теж слід уважно спостерігати, як реагує на нього риба, і в результаті вибрати оптимальний, шириною від 0,18 до 0,25 мм. і, звичайно ж, не забути, що гачок має бути також потужним, але витонченим, тому добре підійдуть гачки №8-12. Безпосередньо перед ловом амура підгодовувати його більше не потрібно, хоча за часів, коли риба перестає бути активною, можна використовувати годівниці з тією самою кукурудзою.

Рибалка на білого амура Секретом лову білого амура є його майстерне підсікання. Білий амур риба активна, потужна, тому спочатку слід його втомити на далеких колах, перш ніж тягнути його як лебідкою. Дуже часто новачки роблять помилку і, прагнучи якнайшвидше зловити заповітного амура, занадто різко починають тягнути його до берега, ризикуючи порвати рибі губу, а то й зовсім позбутися оснастки.

Рибалка на білого амура практично не залежить від погодних умов і доступна майже будь-якої пори року, як вдень, так і вночі. Ловля вночі – заняття не тільки захоплююче та продуктивне, адже білий амур риба полохлива, що побоюється вдень кожного легкого шуму, вночі стає спокійною та необережною, а й складне. Особливо для рибалок-початківців. Тому наші інструктори виступлять посередниками та допоможуть зорієнтуватися у всіх тонкощах нічної риболовлі на білого амура.

Ми запрошуємо вас на феєричну риболовлю на білий амура. Наше Озеро створено для того, щоб ви могли випробувати насправді, що таке справжня рибалка, і які чудові відчуття відчуваєш, коли, після довгої і завзятої риболовлі, тримаєш у руках прекрасного білого амура!