Про фермерське господарство «Озеро»

Щоранку срібний туман застилає долину села Старий Яричів: ліси, немов намальовані пастеллю, перешіптуються хвойним вітром з птахами, які чекають на сонце. Перші промені пронизують напівтемряву, народжуючи веселки у краплях роси. Тиша зачаровує, тихо погойдуються очерети. Стоїш біля кромки води з вудкою в руках і відчуваєш радість, що переповнює. Легко дихати. Усі проблеми залишилися позаду, за в'їздом до рибного господарства «Озеро». Звична метушливість, що навіюється міським життям, поступово змінюється гармонією та відчуттям повного благополуччя. Клює. І, за кілька хвилин, прекрасний короп опиняється в садку. Ти дістаєш ще одну порцію наживки, закидаєш на глибину — рибалка продовжується, а улов обіцяє бути істинно королівським.

Рибне господарство озеро

Кожен травень, коли сонце прогріває воду річок та озер Львівської області до температури +10, розпочинається новий рибний сезон. І, хоча він переривається на нерест риби, змагання з риболовлі продовжуються аж до жовтня. І ті рибалки, які хочуть розповідати правдиві історії про «карась ось з такими очима», приїжджають у рибне господарство «Озеро». Оскільки знають, що вирощування риби на озері має вікові традиції, причому підгодовують рибу, тільки натуральними продуктами – пшеницею та кукурудзою. Найчистіша вода Озера ніколи не застоюється, оскільки щохвилини оновлюється джерелами, а в її надрах мешкають чудові коропи, карасі, білі амури, соми, плітка. Розведення коропа на рибгоспі Розведення коропа на рибгоспі для наших співробітників стало схожим на певний ритуал. Адже тільки завдяки ретельному вибору підживлення, постійної уваги до чистоти води та берегів, дбайливого ставлення до нересту, тут водиться величезна кількість трофейних коропів.

Всі гості, які приїжджають у наше рибне господарство «Озеро», відкривають для себе чудову природу західної України. Долина, з густими хвойними і змішаними лісами, тішить погляд. Місцевість хоч і не людна, але й не пустельна. Неподалік розташоване село Старий Яричів, в якому завжди можна придбати свіже м'ясо для чарівного шашлику або вишневу наливку, щоб весело посидіти з друзями. Якщо ви приїжджаєте на відпочинок разом зі своєю сім'єю, то можете бути впевненими в тому, що вони не нудьгують, поки ви займаєтеся ловом риби. Ліси переповнені грибами, ягодами і, звичайно ж, густими ліщинами. Як пристрасним грибникам, так і любителям лісових солодощів дістануться найчистіші дари лісу. З грибів тут водяться білі, опеньки, підберезники, подосиновики, лисички. Залежно від сезону в цих лісах можна знайти малину, суницю, чорницю і навіть журавлину!

Дитячий відпочинок на озері Приїхавши на відпочинок у рибне господарство «Озеро» ви не тільки отримаєте можливість чудово відпочити, займаючись улюбленою справою, а й зміцніть ваші взаємини із дітьми. Адже ніщо так не зближує, як спільне встановлення намету, розведення багаття, риболовля… Ваші діти зможуть спостерігати вирощування риби на озері, і, звичайно ж, зловити свою першу рибу. Головне, їм не доведеться знемагати у багатогодинному очікуванні улову, адже озеро переповнене чудовими екземплярами. Неможливо описати словами гордість, якою іскряться очі дитини, що тримає в руках першу спійману рибу. І взимку, коли яскраві фарби літа будуть живі лише в пам'яті, ви відкриєте альбом із фотографіями, щоб згадати про ті літні дні, проведених на риболовлі разом із сім'єю.

Вирощування риби на озері Двері рибного господарства «Озеро» відчинені і для великих, дружніх компаній. Ви зможете зварити ідеальну юшку, створити шашличний шедевр, посидіти з гітарами біля багаття або у затишній дерев'яній альтанці, що захищає від вітру та дощу. А вдень зможете організувати дружні змагання з риболовлі. Проведений з вудкою або спінінгом час стане відпочинком як для душі, так і для тіла. Втома, наслідки малорухливого способу життя, вантаж проблем - все це піде з ваших плечей, відразу ж після приїзду до рибного господарства «Озеро».

Дістаньте карту, зберіть все необхідне і сміливо прямуйте на найкращу рибалку у вашому житті. Шлях до нас ви подолаєте швидко та комфортно: якщо ви їдете з Центральної чи Східної України, то орієнтуючись на столицю, ми розташовані лише за 12 км. від об'їзної дороги київською трасою. А всім рибалкам, які прямують із Західної України, треба взяти курс на 20 км. від Львова.

Фермерське господарство озеро

Двері рибного господарства «Озеро» відчинені для всіх любителів риболовлі. Приїжджаючи до нас, приготуйтеся до того, що відповіддю на заклинання: «Ловись рибка велика і маленька» стане грандіозний улов.